מכתב לקהילת בית ספר אדם

לקהילת בית ספר אדם; יסודי, תיכון הורים ומורים יקרים שלום וברכה!

לקראת היציאה לחופשת הפסח, כמה מילים ועדכונים מועד ההורים; ראשית אנו מבקשים לנצל הזדמנות זו לחזק ולהודות מקרב לב לאנשים הרבים שפועלים סביבנו, על המסירות וההשקעה הרבה בימים לא פשוטים אלו. למורים, שהצליחו בצורה נפלאה לייצר קשר חדש מרחוק עם הכיתות, קשר אישי ומחמם את הלב! ולמרות שהוא פתאום וירטואלי, עדיין נושבת ממנו הרוח המיוחדת של בית הספר, אותה אנו מוקירים ואליה אנו מתגעגעים. ולכלל צוות בית הספר, ההנהלה והעמותה שמתמודדים בגמישות וברגישות בניסיון לייצר מסגרת לימוד חדשה ומותאמת לכל כיתה עם הצרכים שלה, תוך כדי שינויים יומיים בהנחיות ובהחלטות מעודכנות.

תודה לכולכם, יישר כח! חיזקו ואימצו ובתקווה שיחד נחזק גם את ילדינו.

בימים אלו, אנחנו וילדינו מוצאים עצמנו ללא העוגן המשמעותי של הקהילה שלנו, ללא הכנה מראש בניתוק- מבית ספר, מהמורים, מהחברים ומכל מה שהיה מוכר לכולנו כחלק מהותי מחיי היומיום של כולנו. לכן אנו ועד ההורים מחפשים איך ואיפה אפשר כקהילה לשמור על קשר. עם מטרות אלו לנגד עינינו, ועד ההורים רוצה לשתף אתכם בכמה יוזמות הפועלות בשיתוף צוות בית הספר והעמותה לעזור לנו לשמור על קשר ורשת תמיכה של הקהילה.
אנו מזמינים את חברי הקהילה הורים ומורים לקחת בהם חלק לפי הפרטים הבאים:

דף קהילה באתר האינטרנט- ריכוז מידע והמלצות

בשעה טובה אנו פותחים את הדף קהילה באתר בית ספר אדם!
https://adamschool.org.il/category/קהילת-אדם/
כל המעוניין לשתף במידע על: אתרים, יוזמות, המלצות מוזמן לשלוח אלינו ואנו נרכז אותם יחד. כמו כן אנו נשמח לקישורים להצגות בית ספריות שאותם גם נרצה להוסיף לרשימה. את המידע ניתן לשלוח לאסף סופר: svisof@gmail.com

לסיום בהמלצה מהלב! אנא שמרו על קשר, דברו גם בטלפון, (לא רק בווטסאפ) וחשבו אולי יש מישהו בכיתה, בקהילה שחשוב שנושיט לו יד.
בברכת בריאות וימים קלים!
ועד הורים בית ספר אדם

נגישות